Jdi na obsah Jdi na menu
 


 ZÁVODY

 

 

6. - 7. 6. 2009 "O Plzeňského agiliťáka"

rozhodčí: Petr Rybář

Uteklo to jako voda a byly tu naše první agilitní závody. Moc jsem se na ně těšila a zároveň jsem měla šílenou trému. Zazávodit si přijeli i Eva se Zairou až z Prostějova a Anička s Domínkem až ze Semil :o) Anička s sebou měla ještě Čakynku, prťavou maliní piraňku. Přímo na závodech jsme se ještě potkali s Růžičkovými a dívat se jak běhá tým Ivana - Skip byl pro mě zážitek!

Evička se nemohla zdržet do neděle, a tak odjela už v sobotu večer. A my s Aničkou jsme vyrazily na obhlídku Plzně. A měly jsme veliké štěstí, protože zrovna probíhaly oslavy 150 let plzeňské Škodovky a na náměstí hrála skupina Čechomor a následoval nádherný ohňostroj. Po kulturním zážitku jsme se ještě byly občerstvit u Monči v práci (Subway) no a pak už jsme spěchaly na kutě nabrat síly na další závodní den....

Závody dopadly dle mého očekávání, tedy vlastně o chloupek líp, protože jsem čekala, že si ze 6-ti běhů odneseme 6 disků, ale nakonec bylo disků "jenom" 5 a jedna doběhnutá zkouška s odřenejma ušima, dvěma odmítnutími a jednou skočenou zónou, takže za dobře :o)

Od naší cvičitelky Hanky jsem si odnesla obvyklé ohodnocení "Tesa výborný, ty děsný" :o)))

Největší naší slabinu jsem objevila ve slalomu, kde nervozita a roztěkanost udělaly své. A zbytek byl jenom můj zmatek a tréma a nehlídání si psa ...... Ale byly i mizivé okamžiky, kdy jsem si to užívala a plně si uvědomovala, že je to prostě paráda, když se to podaří. A přesně pro takovéhle okamžiky to dělám a doufám, že jich bude přbývat!

Jak říká Zuzka: "HLAVNĚ ŽE NÁS TO BAVÍ!" ;o)

Fotky: od Aničky, od Tomáše ze soboty, od Tomáše z neděle

Video našich sobotních "výkonů" od Evy.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

11. 4. 2009

"O vodňanský pohárek"

- závod dle ZZO + doplněk - překážky dle ZVV1

místo: Vodňany

rozhodčí: JUDr. Stanislav Gryc

výsledky: 4. místo - 94 bodů/100

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ------------------------------------------------------------------------